Megoldásra vár

Védett kerékpársávot a Bartókra!

FRISSÍTÉS: 2024.02.25.
Bejelentő észrevétele, fotói mellékletben: "életképek"

-----------

Pollerekkel védett kerékpársávot szeretnék kérni a Bartók Béla úti kerékpárásvra a Szent Gellért tér és a Kosztolányi Dezső tér közötti szakasz azon részeire, ahol a parkolás ezt lehetővé teszi.
Ahogy a csatolt fotón is látható, gyakori, hogy a rend éber őrei is itt állnak meg sok más furgon és személyautó társaságában, amikkel a közterület-felügyelet láthatóan tehetetlen.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 56

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ó, hát ezekbe én is folyton belefutok!
    Végig szoktam csengetni őket. De lenne még ötletem …
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00137660 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Bartók Béla úton a kerékpársáv fizikai védelmével kapcsolatos kérésére az alábbiakat vá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "Pollerekkel védett kerékpársávot szeretnék kérni a Bartók Béla úti kerékpárásvra a Szent Gellért tér és a Kosztolányi Dezső tér közötti szakasz azon részeire, ahol a parkolás ezt lehetővé teszi. Ahogy a csatolt fotón is látható, gyakori, hogy a rend éber őrei is itt állnak meg sok más furgon és személyautó...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    életképek
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Így-így!
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Csatlakozom a kéréshez!
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiálló vasdarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére