Megoldott

Zöld szemét a Naphegyen

A Naphegy járdáit, közterületeit sok helyütt (Lisznyai u., Fém u., Derék u.) őszről maradt zöld hulladék borítja. Kérem a szemét összetakarítását.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Tigris u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Ágnes!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a közbenjárást, az FKF munkatársai szépen eltakarították a szemetet.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését.
    Az ingatlanokhoz tartozó kertek és előkertek zöldhulladékának gondozása a tulajdonos feladata, amit sajnos sok helyütt nem tartanak be. Ezen növények leveleit,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Alagút utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt az aluljáró lejáratában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Batthyány tér H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére