Megoldatlan

Járdán parkolás

Anonim Járókelő

Ez a Solt utca frissen felújított járdája. Ezért kár egyetlen fillért is elkölteni felújításra, hogy utána szétnyomják újra az aszfaltot. Ez így ebben a formában minimum pazarlás, de inkább hűtlen kezelés.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Solt u. 15

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a probléma tartós és rendszeres. A nap folyamán bármikor kijönnek 2-4 autó biztosan parkol így.
    Ezt tényleg minden nap be kéne jelenteni telefonon?
  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes visszajelzése szerint:
    Szabálytalanul várakozó gépjármű észlelése esetén a szükséges intézkedések megtételét az Újbuda Közterület-felügyelettől kérhetik a 688-6999 telefonszámon.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Sorszám:137555/2024.
    E-mail: budapest@jarokelo.hu
    Tárgy: XI. Solt utca 15. járdán szabálytalan parkolás
    Tisztelt Járókelő!
    Hivatkozva levelére, melyben a XI. kerület Solt utca 18. sz. járdán parkolás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére