Válaszra vár

Járdára hulló vakolat - életveszély

Anonim Járókelő

Nagy Lajos király útja 126 alatti régi, nagyon rossz állapotú bérház homlokzatáról vagy a tetejéről vakolat szakadt le. Legalább egy négyzetméternyi területen látható a leszakadt vakolat nyoma.

Kérem szüntessék meg az életveszélyes állapotot!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 126

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Óriás plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Nyugati pályaudvar (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklámtartó szerkezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ledőlt betonkerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Fertő utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére