Megoldásra vár

Út közepére kidőlt tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.02.14

Visszajelzés és egy másik bejelentés alapján:
,,A táblát ismét kidöntötték.
Kérem az illetékes intézkedését, előre is köszönjük!"

-----

Tisztelt Ügyintéző,

A II. kerületben az Endrődi Sándor utca és a Gábor Áron utca találkozásánál a gyalogos átkelőre, szinte teljes hosszban rádölt az útjelző tábla.
Balesetveszélyes ebben az állapotban, főleg, ha egy látássérült itt próbálna átmenni.

Kérem juttassák el a bejelentést az illetékesnek..

Köszönettel,
H. Linda

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gábor Áron u. 56

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést ismételten megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügyintéző, A II. kerületben az Endrődi Sándor utca és a Gábor Áron utca találkozásánál a gyalogos átkelőre, szinte teljes hosszban rádölt az útjelző tábla. Balesetveszélyes ebben az állapotban, főleg, ha egy látássérült itt próbálna átmenni. Kérem juttassák el a bejelentést az illetékesnek.. Kösz...

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    kapcsolódó ügy: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/137276/meg-mindig-eletveszelyes-a-gyalogatkelo-a-gabor-aron-uton
    A táblát ismét kidöntötték.
    Kérem az illetékes intézkedését, előre is köszönjük!
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállítás nyilvántartásunk szerint 2024.01.26-án megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére