Megoldásra vár

Mikor lesz kész és megoldva?

Anonim Járókelő

Több mint 4 hónappal a villamosvonal-felújítás után a vágány menti szegélysor nincs befejezve, a megállók egy részét továbbra sem lehet kerekesszékkel, babakocsibal megközelíteni, az alacsonypadlós CAF villamosok csak elvétve közlekednek, a vágánymenti munkaterület sok helyen még mindig tiszta sár, rendezetlen, igénytelen. Hogyan tovább tisztelt Illetékesek?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 107

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentésben felvázolt problémák közül egyikben sem történt előrelépés. Kérem a bejelentést újra megküldeni.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0002956/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00137163

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elromlott lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Infopark (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Melinda
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Népfürdő utca / Árpád híd (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére