Megoldásra vár

Hiányos aszfalt

VIII.Magdolna utca 25 elött a Kábel Tel feliratú szekrény körül elfogyott az aszfalt . Kérjük pótlását. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Magdolna u. 25

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    Következő út- és járdafelújítási csomagunkba felvettük elvégzendő
    feladatként.

    Kérjük szíves türelmüket.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett felület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Práter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kráter

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Kenyérmező utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Békési utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére