Megoldott

Ivó kút

Anonim Járókelő

A II. Kerületben a Málna és Csalogány utca sarkán az ivó kút folyamatossan folyik. Jelenleg is.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Csalogány u. 12

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését!
    A kút víztelenítését elvégeztettük.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési- és Beruházási Iroda
    1014 Budap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolat törés, járda süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Aladár utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére