Megoldott

Otthagyott kőtörmelékek.

Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen jelzett pontos területről az otthagyott kőtörmelékek elszállítását! Mindezt egy élhetőbb és szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem 2024. január 9-én Hatóságom felé tett 00136507 számú bejelentését. (Budapest X. kerület, Őrs vezér téri metrómegálló területén hulladék található).
    Tájékoztatom,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A felismerhető pontos helyszín az Örs vezér tere metróvégállomás külső részén található az aluljáró mellett!
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Helytörténeti emlék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Attila
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szőlőhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére