Megoldásra vár

Szekrény sarka kiáll

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024. 01. 08.

Magyar Telekom válasza:

A járda süllyedt. Kollégáink megvizsgálják a helyszínen, hogy a szekrény oldalfala nem sérült-e?

_____________________

X. Gyömrői út 54 a elött a telekom szekrényének kiáll a sarka a járdából.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyömrői út 54

Hozzászólások

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "X. Gyömrői út 54 a elött a telekom szekrényének kiáll a sarka a járdából."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 01. 08. Magyar Telekom válasza: A járda süllyedt. Kollégáink megvizsgálják a helyszínen, hogy a szekrény oldalfala nem sérült-e? _____________________ X. Gyömrői út 54 a elött a telekom szekrényének kiáll a sarka ...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A járda süllyedt. Kollégáink megvizsgálják a helyszínen, hogy a szekrény oldalfala nem sérült-e?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pillangó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér) (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére