Megoldott

Hónapok óta nem működik a WC

Hónapok vagy évek (?) óta csak a női WC működik!
Nagyon kérem, mielőbb tegyék lehetővé a WC használatát!
Nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 2

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
    Köszönöm szépen!
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
    Köszönöm szépen!
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Sleepy Claus!

    Bejelentése alapján felvettük a kapcsolatot a Dunafok üzemeltetését végző céggel, akik intézkedtek a nyilvános WC nyitvatartása érdekében.
    Amennyiben a jövőben is tapasztal bár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Akna mellett lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tóth József utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére