Megoldott

Sosem működő nyilvános vécé

Anonim Járókelő

Sosem működő nyilvános vécé.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 2

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
    Köszönöm szépen!
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Akna mellett lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Tóth József utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére