Válaszra vár

Mi ez?

FRISSÍTÉS 2024.03.05

Budapest Főváros válasza:
"z Önök által továbbított bejelentésben egy félig leszerelt parkolóautomata látható.

A Szent István körút valóban Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában és kezelésében van, azonban a Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet a parkolás-üzemeltetést ellátó és így a parkolóautomatákért felelős szervezet a fénykép szerinti helyszínen (a körút páratlan oldala).

A bejelentést ennek megfelelően továbbítottuk részükre"

--------
FRISSÍTÉS 2024.02.13

V.kerület válasza:
"A Szent István körút fővárosi fenntartású terület, illetékesség hiányában kérjük a bejelentést továbbküldeni."

-----------

FRISSÍTÉS: 2024.02.12.
Ügykezelői megjegyzés: ez egy parkoló automata alsó része.
-------
FRISSÍTÉS: 2024.02.12.
Budapest Közút válasza:
"Társaságunk nem illetékes ez ügyben."
----------------------------
Van valami a járdán a biciklisáv mellett, ami most hamutálként funkcionál, amit nem takarít senki. Kell ez ide nekünk? Mi ez? Nem lehet leszerelni? Köszönöm a választ.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 7-9

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.02.13 V.kerület válasza: "A Szent István körút fővárosi fenntartású terület, illetékesség hiányában kérjük a bejelentést továbbküldeni." ----------- FRISSÍTÉS: 2024.02.12. Ügykezelői megjegyzés: ez egy parkoló automata alsó része. ------- FRISSÍTÉS: 2024.02.12. Budapest Közút válasza: "Társas...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Az Önök által továbbított bejelentésben egy félig leszerelt parkolóautomata látható.

    A Szent István körút valóban Budapest Főváros Önkormányzatának tulajdonában és kezelésében
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 116075/2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk nem illetékes a bejelentett műtárgy takarításában, fenntartásában. Javasoljuk, forduljon a műtárgy kihelyezőjéhez.

    Tisztele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.02.12. Ügykezelői megjegyzés: ez egy parkoló automata alsó része. ------- FRISSÍTÉS: 2024.02.12. Budapest Közút válasza: "Társaságunk nem illetékes ez ügyben." ---------------------------- Van valami a járdán a biciklisáv mellett, ami most hamutálként funkcionál, amit nem takarít senki. Kell ez ide nekünk...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Szent István körút fővárosi fenntartású terület, illetékesség hiányában kérjük a bejelentést továbbküldeni.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.02.12. Budapest Közút válasza: "Társaságunk nem illetékes ez ügyben." ---------------------------- Van valami a járdán a biciklisáv mellett, ami most hamutálként funkcionál, amit nem takarít senki. Kell ez ide nekünk? Mi ez? Nem lehet leszerelni? Köszönöm a választ."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.02.12. Ügykez...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Van valami a járdán a biciklisáv mellett, ami most hamutálként funkcionál, amit nem takarít senki. Kell ez ide nekünk? Mi ez? Nem lehet leszerelni? Köszönöm a választ."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.02.12. Budapest Közút válasza: "Társaságunk nem illetékes ez ügyben." ---------------------------- Van valami a járdán a biciklis...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk nem illetékes ez ügyben.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemviteli Főosztály

    e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu Web: www.budapestkozut.hu
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Alkotmány utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Alkotmány utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére