Válaszra vár

Hiányzó utcanévtábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.09

Bejelentő visszajelzése:
"Nincs változás. "

--------

Tisztelt Illetékes!
Kérem a hiányzó tábla pótlását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szén u. 8

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Kérem a hiányzó tábla pótlását. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.09 Bejelentő visszajelzése: "Nincs változás. " -------- Tisztelt Illetékes! Kérem a hiányzó tábla pótlását. Köszönöm!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/37/1/2024/V3 Ügyintéző: Sárosiné Balogh Viktória

    Tájékoztatjuk, hogy az utcanévtábla megrendelés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás közterület- tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mázoló utca hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Csille utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére