Megoldott

Móricz Zsigmond körtér aluljáró

A Móricz Zsigmond körtér aluljáróját és környékét az éjszakai “lakói” wc-nek használják, emiatt az aluljàróban a szag már elviselhetetlen, valamint a környéke is koszos, szemetes. Szeretném kérni az illetékest, hogy végezze el az aluljáró és környékének a takarításàt, valamint a rendőrök/rendészek/közteresek ellenőrizhetnék gyakrabban az aluljárót és a kedves lakókat elküldhetnék

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 16

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Schneider Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a munkájukat!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/135649/moricz-zsigmond-korter-aluljaro
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Többhetes csikkszemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    1107-Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére