Megoldott

Közterületen lejárt műszakival illegálisan tárolt jármű

Lejárt a műszakija ennek az autónak, tulajdonosa nagyon rossz helyre, egy általános iskola parkolójába tette le, ezért jó lenne a sürgős, soron kívüli intézkedés.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bársonyvirág u. 2a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy rendszeres bejelentéseiddel és visszajelzéseiddel segíted, hogy a közterületi problémák minél gyorsabban eljussanak az illetékeshez, és ezzel mielőbb megoldódjanak.
    Hogyha szer
    ...
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mátyás Király hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autót az illetékes elszállította, probléma megoldva.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A lenti bejelentésükben jelzett járművet munkatársaim nyilvántartásba vették. A kiértesítést követő 10 nap után a jármű elszállítható, mely jelenleg hosszabb időt is igénybe vehet, ezér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ra.

  • Mátyás Király bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Sörgyár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére