Válaszra vár

Sáros járda

FRISSÍTÉS: 2024.03.31.
Bejelentő jelzése + új képet csatolt.
"A helyzet nem változott, esős időben továbbra is nehezen járható a járdaszakasz. Egy alapos takarítás és az autók távoltartása a járdától sokat segítene a helyzeten. A vízelvezetést nehezebb megoldani."
----------
FRISSÍTÉS: 2023.12.19.
Önkormányzati válasz:
"Az alábbi bejelentéssel kapcsolatban következők szerint tájékoztatom.

Munkatársaink rendszeresen ellenőrzik a Sibrik Miklós út területét, amennyiben olyan szabálysértéssel találkoznak, mely azonnali beavatkozást tesz szükségessé, megteszik a szükséges intézkedéseket. Sajnálatos módon a terület fokozott ellenőrzését nem tudjuk állandó jelleggel fenntartani, ezért kérem, amennyiben ilyen szabályt sértő esetet tapasztal tárcsázza a Kőbányai Közterület-felügyelet éjjel-nappal hívható diszpécseri +36-30/606-4712-es telefonszámát, ahol diszpécsereink várják bejelentéseiket és megpróbálnak mielőbb járőr munkatársakat a helyszínre irányítani.

A köztisztasági problémával kapcsolatos bejelentését továbbítom az illetékes szakterület részére."

--------------------
A Sibrik Miklós felüljáró alatti járdát sár, avartörmelék borítja,
ráférne egy takarítás.

A járdán rendszeresen áthaladnak a parkoló autók, felhordva a sarat,
időnként rá is parkolnak, erre célszerű lenne tartós megoldást is találni.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Richter Gedeon u 59

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Sibrik Miklós felüljáró alatti járdát sár, avartörmelék borítja, ráférne egy takarítás. A járdán rendszeresen áthaladnak a parkoló autók, felhordva a sarat, időnként rá is parkolnak, erre célszerű lenne tartós megoldást is találni."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.03.31. Bejelentő jelzése + új képet csatolt. "A h...

  • Hegyessy András hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet nem változott, esős időben továbbra is nehezen járható a járdaszakasz. Egy alapos takarítás és az autók távoltartása a járdától sokat segítene a helyzeten. A vízelvezetést nehezebb megoldani.
  • Hegyessy András visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg ahogy látom, le is parkolták.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Az alábbi bejelentéssel kapcsolatban következők szerint tájékoztatom.

    Munkatársaink rendszeresen ellenőrzik a Sibrik Miklós út területét, amennyiben olyan szabálysértéssel találkoznak,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Hegyessy András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos sétány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ihász köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére