Válaszra vár

Gyalogosátkelő víz alatt

FRISSÍTÉS 2024.01.26.

FCSM válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen a csapadékvíz-elvezető rendszer hibásan lett kialakítva, az útpálya mély pontjára nem került víznyelőakna. Új víznyelő kiépítése nem tartozik a tevékenységi körünkbe, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll
módunkban intézkedni."

---

Vagy eldugult egy víznyelő vagy kivitelezési hiba...eredmény: Csak a gyalogosátkelőnél áll a víz. Remek.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Munkásotthon u. 22a

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Vagy eldugult egy víznyelő vagy kivitelezési hiba...eredmény: Csak a gyalogosátkelőnél áll a víz. Remek."-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.26. FCSM válasza: "Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen a csapadékvíz-elvezető rendszer hibásan lett kialakítva, az útpálya mély pontjára nem került víznyelőakna. Új víznye...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Balogh Roland Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen a
    csapadékvíz-elvezető rendszer hibásan lett kialakítva, az útpálya mély
    pontjára nem került ví
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyszerű kivitelezési hiba. Nem ott van az esővìznyelő ahol lennie kellene...ill. az út "nem jó irányba lejt". Turáni átok.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére