Megoldott

Teraszként foglalt parkolóhelyek decemberben

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek,

az adott helyen még mindig teraszként foglalt parkolóhelyek vannak decemberben.

Az utcában a másik 2 ilyen vendéglátó hely körüli parkolókat már több hónapja vissza adták az autósoknak.

Meddig tart a teraszengedély a Lágymányosi u/ Kende u sarkán vajon?

Gyors válaszukat és a gyors intézkedést előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest Lágymányosi utca 12. földszint 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2024-01-09, visszakapták az autosok a parkolohelyeket -
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    érdemes lenne táblával jelölni az érvényességet, és jelenleg sajnos nincs nyitva a terasz, akkor mire jó így ez az egész - költői kérdés....
  • Török Vazul lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A 00134924. számú bejelentésére hivatkozással az alábbiakról tájékoztatom:
    Bejelentésében Budapest XI. kerület Lágymányosi utca 12. számnál lévő Black Dog Pub
    részére kiadott közter...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ide szólva: télen mi értelme a terasznak?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem ide hanem egy hasonlo teraszos bejelentésemhez, bocsi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    100 parkolóhely került megszüntetésre ebben az utcában és környékén egyébként...

    Sokan hangoskodnak rajta/rajtuk esténte egyébként most is... amikor már a csósz sem jár az utcában...
  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem, nem adják vissza az egyébként is mindent elborító parkoló autóknak ezt a kis területet, hanem állandó teraszt létesítenek.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "teraszként foglalt parkolóhelyek decemberben - Újbuda ÖNK"-ról "Teraszként foglalt parkolóhelyek decemberben"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    átlagos tavasz 2022
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére