Megoldásra vár

Kitört, hiányzó oszlopok

A Budapest 14. kerület Nagy Lajos király útja 212-214. címen található Társasház előtti területen hiányzó, kitört és kidőlt oszlopok miatt a gyalogos közlekedést akadályozva autók parkolnak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 212-214

Hozzászólások

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Éliás Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alámosott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére