Megoldásra vár

Beszakadt járda

1212 Budapest, 21. kerület , Deák tér 1. házszámmal szemben lévő járdán a térkő alámosódott és beomlott. Lábfejnyi lyuk tátong, melyet körbenőtt a fű, nehezen látható. Kérjük a hiba javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Deák tér 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3281/1/2023/V4 Ügyintéző: Tóthné Egri Judit

    Tájékoztatjuk, hogy a térkő burkolat javítását a kapacitásunk és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk 2023. december 15. és 2024. január 7. között zárva tart.

    A 2023. december 15-e után beérkező bejelentések feldolgozását 2024. január 8-án kezdik me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bencsik Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére