Megoldott

Lom

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.12.08.

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz."

---

Egy kanapé kirakott maradványai a Sopron úton.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sopron út 16

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A 00134800. számú bejelentésére hivatkozással az alábbiakról tájékoztatom.
    Köszönjük észrevételét, bejelentését. A bejelentésben szereplő helyszínről munkatársunk a
    szerződéses vállalkozótól a hullad...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy kanapé kirakott maradványai a Sopron úton."-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.08. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz." --- Egy kanapé kirakott maradványai a Sopron úton."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF K...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felgyulladt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szeméthalmok Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fenyőfák és egy zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bozókvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére