Megoldott

Miért vannak taktilis elemek a kerékpárúton?

Miért vannak taktilis elemek a kerékpárúton? (BKK-nak kérem küldeni.)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat utcai kutyafuttató

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Akadálymentesítés"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra a Harmat u. kerékpárút forgalmi rendjével kapcsolatban tett bejelentésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
    A X. ker. kerékpáros fejlesztések keretében átépítésr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére