Válaszra vár

Köztéri óra nem működik megfelelően

FRISSÍTÉS 2024.01.12.

Hesse Trade Kft. válasza:
"A bejelentésben szereplő óra nem a mi hatáskörünkbe tartozik."

---

Kérem az ill. értesítését az óra javítása miatt.
Karácsony Sándor utca, Csepel. II. Rákóczi Ferenc felöli részen.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 142

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem az ill. értesítését az óra javítása miatt. Karácsony Sándor utca, Csepel. II. Rákóczi Ferenc felöli részen. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.12. Hesse Trade Kft. válasza: "A bejelentésben szereplő óra nem a mi hatáskörünkbe tartozik." --- Kérem az ill. értesítését az óra javítása miatt. Karácsony Sándor u...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Hesse Trade Kft."-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Hesse Trade Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyintéző,

    A bejelentésben szereplő óra nem a mi hatáskörünkbe tartozik.

    Üdvözlettel:
    Hesse Trade Kft.

    From: Jarokelo.hu
    Sent: Thursday, January 11, 2024 10:46 PM
    To: Hesse Trade Kft - In
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Hesse Trade Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem működő köztéri óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Hesse Trade Kft.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére