Megoldásra vár

Botlásveszély

A Viaolor burkolat feljött.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Káposztásmegyeri út 12

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük bejelentését, amely a Homoktövis park egyik járdájának felújítására tett.
    Munkatársaink a jelzett járdaszakaszt felmérik, és a soron következő járdajavítási mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nincs járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Petőfi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Attila
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Falemez utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére