Megoldásra vár

Csikkes járdaszakasz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024. január 05.
Az FKF válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a területen található hulladékgyűjtő edényt nem Táraságunk üzemelteti. Munkatársaink a bejelentett terület takarítását rendszeresen végzik.

------

FRISSÍTÉS 2023.12.18.
A bejelentő visszajelzése:
“Sajnos nem történt meg a seprés”

—————

csikker járda szakasz -

fővárosi járdaszakasz

Kérjük a csikkek takarítását, hónapok óta ilyen. Köszönjük

Budapest, Bartók Béla út 48-#5, 1111 Hungary / Lágmányosi u zebránál

Foto: 2023--111-29

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 48-#5

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem megoldott, zárhatü, jó ideje nincs takarítva sajnos
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs válltozás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs válltozás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás, 2024-01-17
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A járda takarítása nem történik meg. Érdemi változás nincs.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    AQ bejelentés a járdáról szólt, nem az ott lévő kerületi kukáról.Zárható, nem megoldott
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Q bejelentés a járdáról szólt, nem az ott lévő kerületi kukáról.Zárható, nem megoldott
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.12.18. A bejelentő visszajelzése: “Sajnos nem történt meg a seprés” ————— csikker járda szakasz - fővárosi járdaszakasz Kérjük a csikkek takarítását, hónapok óta ilyen. Köszönjük Budapest, Bartók Béla út 48-#5, 1111 Hungary / Lágmányosi u zebránál Foto: 2023--111-29"-ról "FRISSÍT...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a területen található hulladékgyűjtő edényt nem Táraságunk üzemelteti. Munkatársaink a bejelentett terület takarítását rendszeresen végz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés leírását "csikker járda szakasz - fővárosi járdaszakasz Kérjük a csikkek takarítását, hónapok óta ilyen. Köszönjük Budapest, Bartók Béla út 48-#5, 1111 Hungary / Lágmányosi u zebránál Foto: 2023--111-29"-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.18. A bejelentő visszajelzése: “Sajnos nem történt meg a seprés” ————— csikker...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eklülditek újra? 2023. november 30. óta sem történt takarítás
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "csikkes járda szakasz - FKF"-ról "Csikkes járdaszakasz"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    itt hónapok óta nem volt seprés:

    foto: 2023-12-18
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem történt meg, pár óra múlva lefotozom.

    2023-12-15 13:15
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elvégezték a terület takarítását.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/134498/csikkes-jarda-szakasz-fkf
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    *cím javítva

    csikkes járda szakasz - FKF
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére