Válaszra vár

Botlásveszélyes lyuk

FRISSÍTÉS: 2023.12.29

A Budapest Közút válasza:
,,Nyilvántartásunk szerint a kérdéses, 39206/32 hrsz.-ú terület a X. kerületi Önkormányzat tulajdona. Társaságunk ezt a területet nem kezeli és üzemelteti, a fahely leaszfaltozása nem Társaságunk illetékessége. "

--------

FRISSÍTÉS 2023. 12. 04.

A FŐKERT válasza:
,,Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen Társaságunknak nincs faültetési, fafenntartási illetékessége, így nem áll módunkban intézkedni."

-------

Legyenek szívesek új fát ültetni a megjelölt helyre, avagy ha ez nem lehetséges, akkor leaszafaltozni a lyukat.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 1-3

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.12.29 A Budapest Közút válasza: ,,Nyilvántartásunk szerint a kérdéses, 39206/32 hrsz.-ú terület a X. kerületi Önkormányzat tulajdona. Társaságunk ezt a területet nem kezeli és üzemelteti, a fahely leaszfaltozása nem Társaságunk illetékessége. " ----- FRISSÍTÉS 2023. 12. 04. Budapesti Közművek FŐ...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023. 12. 04. Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen Társaságunknak nincs faültetési, fafenntartási illetékessége, így nem áll módunkban intézkedni. _____________________ Legyenek szívesek új fát ültetni a megjelölt helyre, avagy ha ez nem lehet...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Legyenek szívesek új fát ültetni a megjelölt helyre, avagy ha ez nem lehetséges, akkor leaszafaltozni a lyukat. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2023. 12. 04. Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen Társaságunknak nincs faültetési, fafenntartási illetékessége, ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen Társaságunknak nincs faültetési, fafenntartási illetékessége, így nem áll módunkban intézkedni.

    Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Én új fát kértem ide még nyáron, de nem kaptam. Remélem, kap majd a fahely egy kis szurkot, mert aszfaltot azt biztosan nem.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fűben hagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Opauszki Márta
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére