Válaszra vár

Aszfaltozás szükségessége

FRISSÍTÉS: 2023.10.16.
Bejelentő jelzése:
Valójában jó lenne minél több fa, de sajnos ezen a helyen nem jósolok szép jövőt egy facsemetének.

-------------
FRISSÍTÉS: 2023.10.16.
Budapest Közút válasza:
"Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: A meglévő fahely leaszfaltozásának igényével nem értünk egyet. Véleményünk szerint a kidőlt fa helyett új facsemete ültetése lenne indokolt. "

--------------------------------------
Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen jelzett pontos helyszínen az utolsó kivágott fa helyének leaszfaltozását, a gördülékenyebb haladás, és az esetleges balesetveszély megszüntetése érdekében! Ezen a rendkívül forgalmas jardaszakaszon. Mindezt egy élhetőbb Budapestért!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 1

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékesek! Kérném szépen a térképen jelzett pontos helyszínen az utolsó kivágott fa helyének leaszfaltozását, a gördülékenyebb haladás, és az esetleges balesetveszély megszüntetése érdekében! Ezen a rendkívül forgalmas jardaszakaszon. Mindezt egy élhetőbb Budapestért!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.10.16. Beje...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valójában jó lenne minél több fa, de sajnos ezen a helyen nem jósolok szép jövőt egy facsemetének.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát igen, ezt jól itt felejtették így. Már én is be akartam jelenteni, csak még vártam.
    Sajnos amit itt műveltek ezzel a fával, meg még a másikkal, amit korábban kivágtak, nem csoda, hogy elpusztult s...
  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a környéken lakom. Hosszú évek alatt vegigkisertem ahogy a területről egyesével fogynak a fák és a helyüket lebetonozták
    Jómagam is zöld párti vagyok. De ezen esetben a nagy gyalogosforgalom hal...
  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez duplázott bejelentés, az enyém aug.31-éről: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/129188/kellene-ide-egy-fa Mondjuk én fát kértem aszfaltozás helyett, az is igaz. Akkor hát, győzzön a jobb! :D
  • Schneider Emmerich hozzászólt a bejelentéshez.

    Inkább egy fa
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alámosott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kör alakú próbafuratok a járdában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szállás utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére