Megoldott

Szemét

Anonim Járókelő

Több lerakott hulladék

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bánya u. 7

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kőbányai Polgármesteri Hivatal visszajelzése alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ikt. szám: KVO/2248-3/2023

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST-00134456 számon a Budapest X. kerület, Bánya utca 7. szám alatti ingatlan előtti közterületen található hulladék ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidobott hűtőszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére