Válaszra vár

Szokásos avarhegyek

FRISSÍTÉS 2024.02.22.:
Megerősítem, hogy nem jártak arra söprűvel. Képek csatolva 02.21. reggeli állapot.
---------------------------

A 1118 Bp. Ugron G utca a Pannonhalmi és Beregszász közötti szakasza a szokásos avarral van tele.
A képen jól látszik, hogy a helyi erők szépen lekotorják az úttestre azt, amit nekik kellene összegyűjteni, ezzel áttestálva a feladatot.... Főként az Ugron 49-51 lakói jeleskednek a témában, de van egy másik versenyző, aki nemes egyszerűséggel kirakja a Sasadi sarkára az útra.
Ennek eredménye egy vastag avarréteg és kupacok a jelölt útszakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ugron Gábor u. 49

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A 1118 Bp. Ugron G utca a Pannonhalmi és Beregszász közötti szakasza a szokásos avarral van tele. A képen jól látszik, hogy a helyi erők szépen lekotorják az úttestre azt, amit nekik kellene összegyűjteni, ezzel áttestálva a feladatot.... Főként az Ugron 49-51 lakói jeleskednek a témában, de van egy másik versenyző, ...

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítem, hogy nem jártak arra söprűvel, nem értem miért kell hazudni a munka helyett. Képek csatolva 02.21. reggeli állapot.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Igaz, hogy már a felére össze van rohadva, de ott fekszik háborítatlanul immáron negyed éve......
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor az illetékesek látásával valami baj van...... vagy másik utcában voltak. Erről is készítek képet holnap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A levelek köszönik szépen, zavartalanul ott napoznak.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    01.24-én egy másik ügyhöz tartozó válasz érkezett ehhez.
    A levelek továbbra is a jelzett helyeken várják a seprűket.
  • Szelényi Gergely visszajelzésére vár.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon hasznos, az Óbudai lámpa javítása is, de a levelek még mindig ott rohadnak az Ugron utcában.
  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van jól összerohadva.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Szelényi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felgyulladt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szeméthalmok Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére