Megoldásra vár

Leesett fedlap

Leesett a fedőlapja a jelzőlámpának. Balesetveszélyes.

(Dohánybolt előtt)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár u. 13

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a III. Pacsirtamező utca - Tímár utca csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügy Intéző elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügy Intéző megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rózsa Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyadék szivárog az útburkolatból

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    10 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Balesetveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: Budapest Közút
    Aquincum megállóhely (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére