Megoldásra vár

Gaz és szemét a járda mellett

A Kövér Lajos utca, Szugló utca és Egressy út közötti szakaszán a 39 szám környéken a járda a gazok és szemet miatt szinte járhatatlan, a környezet nincs eltakarítva, faágak, szemet borítja a területet a járdán és amellett

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kövér Lajos u. 39

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00134421 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata Képviselő-testületének a közösségi együttélés alapvető szabályairól és azok
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére