Megoldásra vár

Veszélyesen magas padka

A XI. kerületi Than Károly utcában, a Közlekedéstudományi(!) Intézetet, a Knorr-Bremse telepét és a BKK garázst is magában foglaló szakaszokon a felfestés (és a józan ész) ugyan engedélyezi a járdára felállva parkolást, a padka azonban olyan magas és egyenetlen, hogy a felhajtva parkolás veszélyezteti az abroncsokat és alacsonyabb járművek esetén az alvázat is.

A helyzetet tovább súlyosbítja, hogy az egész utca állapota balkáni színvonalú, így a gödrök tovább növelik a szintkülönbségeket.

Javaslom a padka "rámpásítását" vagy a járda érintett szélességének lebontását és a parkolósáv egy szintre hozását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Than Károly u. 7

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Draskóczi Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére