Megoldásra vár

Kimozdult vízelvezető rács

FRISSÍTÉS 2024.01.26.

FCSM válasza:
"Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen társaságunk nem üzemeltet csapadékvíz-elvezető hálózatot, ezrét a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni."

---

FRISSÍTÉS: 2024.01.24.

XIV. kerület Zugló Önkormányzatának válasza:

A 00134390 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

A bejelentésben szereplő útszakasz tulajdonosa és kezelője nyilvántartásunk szerint nem önkormányzatunk és nem az önkormányzat közszolgáltató társasága üzemelteti.
Javasoljuk a Fővárosi Önkormányzat megkeresését!

------

Zuglóban a Nagy Lajos király útja 195. előtt kimozdult a vízelvezető rács a helyéről.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 195

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.01.24. XIV. kerület Zugló Önkormányzatának válasza: A 00134390 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk: A bejelentésben szereplő útszakasz tulajdonosa és kezelője nyilvántartásunk szerint nem önkormányzatunk és nem az önkormányzat közszolgáltató társasága üzemelteti. Javasoljuk a Fővárosi Önkormány...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kovács Ágnes!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen társaságunk nem
    üzemeltet csapadékvíz-elvezető hálózatot, ezrét a probléma megoldása
    érdekében nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Zuglóban a Nagy Lajos király útja 195. előtt kimozdult a vízelvezető rács a helyéről."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.01.24. XIV. kerület Zugló Önkormányzatának válasza: A 00134390 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk: A bejelentésben szereplő útszakasz tulajdonosa és kezelője nyilvántartásunk szerint nem önkormányza...

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00134390 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentésben szereplő útszakasz tulajdonosa és kezelője nyilvántartásunk szerint nem önkormányzatunk és nem az önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kovács Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezzel kapcsolatban várható fejlemény?
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Kovács Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifordított utcakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott betonkocka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére