Megoldásra vár

Nem bizalomgerjesztő repedések és betonpotyogás

Anonim Járókelő

A Váci úti felüljáró alkatrészei elég siralmasan néznek ki.
A szélek repednek, rozsdás vasak lógnak ki, potyog a beton.
Korábban rákentek valami üvegszálas maszatot, de alatta ott rohad, az üvegszálas maszat is kön lefele.
Biztosan jó ez így? Mennyire biztonságos? A lehulló darabokra nincs valami megoldás?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont

Hozzászólások

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentésben szereplő Váci út - Róbert Károly körút közúti felüljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére