Megoldásra vár

Használhatatlan kerékpársáv

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.12.29

A bejelentő visszajelzése alapján:
,,Vitatkoznék a a Budapest Közúttal, mert a burkolati jelek felújításra szorulnak. A fotón látható szakaszon teljesen el vannak kopva."

--------

FRISSÍTÉS: 2023.12.18.

Budapest Közút válasza:
"A VII. ker. Rottenbiller utca Király utca és Damjanich utca közötti szakaszán a meglévő kerékpársáv jelzései egyértelműek, jól szabályozzák a forgalmi rendet.
Sajnos forgalomtechnikai kezelőként a kukák és szabálytalan parkolások ellen eljárni nem tudunk, hatáskör hiányában. Javasoljuk, hogy panaszával közvetlenül forduljon Erzsébetváros Rendészeti Igazgatóságához, illetve az Erzsébetvárosi Polgármesteri Hivatalhoz, akik bírságolással, illetve a társasházak közös képviseletének értesítésével megoldást találhatnak a bejelentett problémákra."

--------------------------

Bár évekkel ezelőtt kísérletet tettek a Rottenbiller utca 49. sz. előtti ellenirányú kerékpársáv forgalmi zavartalanságának biztosítására, mára ismét ott tartunk, hogy autókat parkoltatnak és kukákat tartanak rajta.
Legyenek szívesek ismét lefeketetíteni a felszámolt parkolósávot és felfrissíteni a kerékpársávot, hogy megszűnjön a szituációt. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 49

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapesten a burkolatjelek felújítását éves burkolatjel felújítási lista alapján végezzük. A 2024. évi lista összeállítása jelenleg is folyamatban, s ebben szerepeltetni fogjuk a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.12.18. Budapest Közút válasza: "A VII. ker. Rottenbiller utca Király utca és Damjanich utca közötti szakaszán a meglévő kerékpársáv jelzései egyértelműek, jól szabályozzák a forgalmi rendet. -------- Sajnos forgalomtechnikai kezelőként a kukák és szabálytalan parkolások ellen eljárni nem tudunk, ha...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.12.18. Budapest Közút válasza: "A VII. ker. Rottenbiller utca Király utca és Damjanich utca közötti szakaszán a meglévő kerékpársáv jelzései egyértelműek, jól szabályozzák a forgalmi rendet. Sajnos forgalomtechnikai kezelőként a kukák és szabálytalan parkolások ellen eljárni nem tudunk, hatáskör hi...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vitatkoznék a a Budapest Közúttal, mert a burkolati jelek felújításra szorulnak. A fotón látható szakaszon teljesen el vannak kopva.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.png@01DA326A.D1CBAF80]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10.-18.
    Tel.:06-1-461-9040 e-mail: diszpecser@evkf.hu

    Bardócz Csaba
    irodavezető részére

    Járókelő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Bár évekkel ezelőtt kísérletet tettek a Rottenbiller utca 49. sz. előtti ellenirányú kerékpársáv forgalmi zavartalanságának biztosítására, mára ismét ott tartunk, hogy autókat parkoltatnak és kukákat tartanak rajta. Legyenek szívesek ismét lefeketetíteni a felszámolt parkolósávot és felfrissíteni a kerékpársáv...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Rottenbiller utca Király utca és Damjanich utca közötti szakaszán a meglévő kerékpársáv jelzései egyértelműek, jól szabályozzák a forgalmi rendet.

    Sajnos forgalomtech
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére