Megoldásra vár

Pollerek igénylése

Anonim Járókelő

Kérem, végre valahára legyenek szívesek pollerekkel védeni a járdát a Trófea sarkán, mert a rendészet évek óta sikertelenül próbálja elérni a szabálytalanul járdán való, gyalogos forgalmat akadályozó parkolás felszámolása érdekében.
Alsó hangon 5 éve kérjük a probléma megszüntetését.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/39871/jarda
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/51484/nem-jarda
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/69231/leparkolt-jarda
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/76841/leparkolt-sav

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 5

Hozzászólások

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00134329 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    A gyalogátkelőhelynél a járda ráparkolástól pollerekkel meg van védve. A Mexikói úttal párhuzamos szakaszon a járda úttesttől távol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Jogos.
    Vakok és kerekesszékesek is járnak itt.
    A Trófea meg már be is zárt.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére