Válaszra vár

közműfedél körül süllyedés

FRISSÍTÉS 2024.01.10.
Bejelentő hozzászólása: "Tisztelt JGK Zrt.
érdemes lenne addig is körbe bójázni, nehogy baleset történjen."

JGK válasza: "A javítást 2024. I. negyedévre ütemeztük be."

-----

közműfedél körül süllyedés

Kérjük a javítást, ez így botlás és balaesetveszélyes, ez egy nagyon forgalmas rész, lévén sétány...

A gyors intézkedést előre is nagyon köszönjük!

Budapest, Futó u. 35-45, 1082 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Futó u. 35-45

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás,
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás,
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kátyú"-ról "Járda"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "közműfedél körül süllyedés Kérjük a javítást, ez így botlás és balaesetveszélyes, ez egy nagyon forgalmas rész, lévén sétány... A gyors intézkedést előre is nagyon köszönjük! Budapest, Futó u. 35-45, 1082 Hungary"-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.10. Bejelentő hozzászólása: "Tisztelt JGK Zrt. érdemes lenne addig i...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2023. november 26. - 2024. január 10.

    Tisztelt JGK Zrt.

    érdemes lenne addig is körbe bójázni, nehogy baleset történjen...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt JGK Zrt.

    érdemes lenne addig is körbe bójázni, nehogy baleset történjen
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    érdemes lenne addig körbe bójázni, nehogy baleset történjen
  • VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    A javítást 2024. I. negyedévre ütemeztük be.

    Kérjük szíves türelmüket.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a közterületfelügyeltenek van elküldve... :D :D :D

    Illetve az Önkormányzat nem tudom átvette-e már a sétány építójétől....
  • Schneider Emmerich hozzászólt a bejelentéshez.

    Pont azért Önkormi és nem szolgáltató
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, de az egész környék hasonló, Futo utcában a térköves járda is hasonlo a Práter felé, pedig ott kozműfedlap sincs...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, de az egész környék hasonló, Futo utcában a térköves járda is hasonlo a Práter felé, pedig ott kozműfeddlap sincs...
  • Schneider Emmerich hozzászólt a bejelentéshez.

    Tuti , ha jobban megnézed egyedül a fedlap van szintben az összes többi áll össze-vissza
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    cor dia?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tuti a VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet felel a közműfedelekért?
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    MoBi pont a járdát foglalja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horváth Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Magdolna utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdaszegély leválása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zi Anna
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére