Megoldásra vár

Százlábú híd tag-ekkel borítva

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

Kérjük a híd tag-mentesítését! Sajnos a tagek évek óta gyűlnek. Igaz, hogy túlzottan sok turista nem jár erre, de nekünk, környékbeli lakóknak is szomorú látvány. Egyébként csak egy vasúti felüljáró, de jól néz ki, nézne ki firkák nélkül.

Munkájukat köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Százlábú híd

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy amennyiben az időjárás lehetővé teszi, eltávolítjuk a firkákat. A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: Budapesti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    feljárat graffitis Blaha Lujza tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Obszcén graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére