Megoldásra vár

Leesik az üveg

A hotel swing tol le esik az uveg az utcan, a jardan hol setalnak az emberek. Hotel swing cim: ferenc korut 19-21

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 19-21

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Bardócz Csaba*
    irodavezető

    *Járókelő közhasznú Egyesület*

    bardocz.csaba@jarokelo.hu

    *Tisztelt Irodavezető Úr!*

    A lenti megkeresésére Budapest Főváros Kormányhivatala hatáskörében eljárva
    az alább
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Coceancig Aron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betört kirakat , leesett műkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Thököly út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára hulló vakolat - életveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére