Megoldatlan

Szemétkupacok a kerékpárút mentén

Zöldhulladék-kupac, dobozok, rekeszek, kicsit feljebb használt bakancsok.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 5a

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére