Megoldott

Szemét a Rákos-patak partján

A patak partján leborított szemétkupac, amit a szél és a kutyák hordanak széjjel.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bartl János u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes visszajelzése alapján,
    köszönjük az együttműködést
  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00134257 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentésben szereplő terület tulajdonosa és kezelője nem önkormányzatunk és nem az önkormányzat közszolgáltató társasága ü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére