Megoldásra vár

Olvashatatlan utcanév táblák

A Rákospatak utca környékén számos utcanév tábla nem a megszokott zománcozott vagy más, időtálló technológiával készült, hanem valami vékony matricaszerű réteggel, ami az idők folyamán lepergett.

A legszembetűnőbb talán a Rohonc utcánál és a Dorozsmai utcánál.

Kérem a táblák cseréjét!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 93

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00134253 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Zrt. tájékoztatása szerint a XIV. kerület Rákospatak utcában lévő kopott utcatáblák cseréjét megrendelte.
    Az egyes táb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lefeszegetett (~ni kísérelt) utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    0
    Megoldott
    0

    Köztéri óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    136 (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére