Megoldásra vár

Szellemképes Bajza utcai kerékpársáv

Nagyon megtévesztő a Bajza utcai ellenirányú kerékpársáv régi és új vonalvezetéseinek láthatósága miatt a forgalmi helyzet a Szondi utcai kereszteződés előtt. A helyzetet bonyolítja, hogy a lekopott felfestés vonalában egyszer csak megjelennek a pollerek.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 58

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VI. ker. Bajza utcai kerékpársáv burkolati jeleivel kapcsolatos bejelentését köszönjük. A kerékpársáv burkolati jeleinek korábbi módosítása olyan technológiával készült el, mely
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A hivatal@terezvaros.hu címre érkezett bejelentését köszönettel
    visszaigazolom és tájékoztatom, hogy a probléma a kerület számára
    ismert, viszont a jelenlegi kialakítás ideiglene
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpáros átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Úszódaru utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére