Megoldásra vár

Kidöntött pollerek

A Váci úti kerékpársáv elején a Gogol utcánál több pollert kidöntöttek a kerékpársáv mellett. Néhány hiányzik, pár megrongálva ferdén áll.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Lehel tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Az oszlopok helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére