Megoldásra vár

Senki földje ?

Az Etele Pláza mögött és a buszpályaudvar előtt egy kb. 150 méteres útszakaszon parkolnak autók. Sokan várnak itt néhány percet a vonattal vagy busszal érkezőkre, de láthatóan van, aki itt hagyja járművét és száll vasútra vagy buszra.
Az állapotok azonban ázsiaiak... A magas járdaszegélyen éppen átugrató autók belehuppannak, a mély, vízzel töltött gödörbe, végleg tönkretéve a korábbi (?) füvet (?).
Úgy tűnik, mintha erre a területre senki sem gondolt volna.
Kár, pedig a környezet nagyon szépen megépült az elmúlt években - ez a szakadsz kimaradt a gondolkodásból...
Könnyen pótolható lenne egy parkolósáv kialakításával.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Somogyi út 42

Hozzászólások

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszínen ugyan nem jártam mostanság, de ez épp most jött szembe az újságban:

    https://ujbudaonline.hu/2024/06/05/parkolasgatlokkal-a-zoldebb-somogyi-utert/
  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A szeptemberi bejelentést épp most zárták le, miután a közteresek kimentek és elkezdték szankcionálni a tilosban parkolókat:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/131048/rendezetlen-pr
  • Thaler Gyorgy hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönjük a választ. Reméljük a 2024-es költségvetésbe bele fog férni a terület rendezése.
    Várjuk a megoldást!
    Sok autóstársam nevében üdvözlettel,
    TGy
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az Illetékes válasza a csatolmányban található.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeptember 27-én is volt ilyen bejelentés, arra se válaszolt senki sajnos. Úgy tűnik ez így rendben van. Ilyen egy XXI. századi városkép.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/131048/paraszt-pr
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0053513/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00134220

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a probléma megoldásában a Közlekedé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez elvileg zöldfelület, ha nem is úgy néz ki..... tehát itt tilos parkolni, azért népszerű mégis, mert így nem kell fizetni a parkolásért.
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A XI. kerületi Önkormányzat az illetékes.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Thaler Gyorgy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    A járda nem parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Mezőkövesd út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Parkolás kialakítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére