Megoldásra vár

Hungária krt. - Mogyoródi út - Stefánia út csomóponti táblakáosz

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A fent említett csomópontba kikerültek a vadonatúj EuroVelo14-táblák, azonban a régebbi útjelzők kuszák, valamint egy részüket kitakarja a növényzet.

Kérem, tegyenek rendet a táblák között, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 58

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 00134196 sz. ügyben az alábbi választ adjuk:

    Felülvizsgáltuk az útirányjelző táblákat és intézkedtünk a jobb láthatóságot és egyértelműbb jelzéseket eredményező korrekciókról.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitüremkedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére