Megoldott

Műanyag szék a fa tetején

A XI. Kerületben a Bikszádi utca 53-55-ben lévő Idősotthon mögött egy fa tetejére dobtak egy műanyag széket. Ez nagyon veszélyes, mert ha leesik a szék, agyoncsap valakit az utcán.
Kérem, sürgősen intézkedjenek a szék levételéről.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikszádi u. 55

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük az együttműködést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Winkler-Varga Leila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Maléter - Beregszász utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére