Megoldott

Játszótéri veszély helyzet

A játszótér keritésének egy része megserult. A drótok kiszakadtak, élesek, baleset veszélyesek. A kerítés megdőlt, félő, hogy erősebb ütestől, ráhatástól esetleg kidől.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ond vezér park 2-4

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hagara Eva hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldóott. A sérült kerites javítása megtortent.
    Köszönöm szépen az intezkedesuket.
  • Hagara Eva visszajelzésére vár.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00134043 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Micimackó játszótér (Ond vezér park 2-4) megrongált kerítés elemek javítását a Zuglói Zrt. megrendelte.

    Üdvözlettel:
    Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Hagara Eva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lefeszegetett (~ni kísérelt) utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    0
    Megoldott
    0

    Köztéri óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    136 (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére