Megoldott

Fel nem festett zebra

Elfelejtették a zebrát vissza festeni a betonozás után!Az út oldalán kettő darab iskola és egy óvoda található! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon arról hogy minél előbb a zebra újra legyen festve az kereszteződés mind a kettő oldalán! Segítségüket előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 170

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönjük bejelentésüket!
    A nagyfelületű útfelújítás utáni útburkolati jel helyreállítás időközben megtörtént.

    Kérjük tájékoztatásunk elfogadását!

    Üdvözlettel:

    BUDAPES
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alámosott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kör alakú próbafuratok a járdában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szállás utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére